Brňané mohou od 6. listopadu nakupovat v nově otevřené prodejně Žabka v Křenové ulici. Na prodejní ploše 160 metrů čtverečních pořídí vedle širokého sortimentu produktů a čerstvých potravin i bohatou nabídku služeb finančního servisu jako např. výběr hotovosti, placení složenek, vyzvednutí zásilek, dobíjení telefonního kreditu všech operátorů nebo prodej losů.

„Máme radost, že se nám podařilo v poměrně krátké době otevřít náš první obchod v Brně. Je to jen začátek naší plánované expanze a doufám, že brzy přibudou další obchody. Brno má pro nás v tomto ohledu velký potenciál,“ říká Radim Lunda, generální manažer sítě prodejen Žabka.

reklama
reklama

Prodejny mají dlouhou otevírací dobu (denně od 6 do 23 hodin) a mají otevřeno 363 dní v roce. Standardní velikost prodejny Žabka se pohybuje od 90 do 110 m2.

Žabka v Brně registruje i zvýšený zájem ze strany franšízantů, kteří by si rádi otevřeli vlastní obchod. Jediné, co tak zatím drobně omezuje rychlejší expanzi, je nedostatek vhodných prostor pro nové obchody, ale i to by se mělo rychle změnit.

„Náš první obchod v Brně určitě pomůže přiblížit a zviditelnit koncept našeho podnikání, a i díky němu pak dokážeme snáze najít vhodné prostory pro další nové prodejny,“ věří Radim Lunda.

reklama