Až se 18. května přijdou podívat do outletu u pražského letiště první zákazníci, najdou v něm i značky, které už znají z konkurenční Fashion Areny. Z pracovních nabídek publikovaných prostřednictvím specializovaných serverů vyplývá, že budou mít své prodejny na obou místech.

Posily na pracoviště v Tuchoměřicích, kde budova Prague The Style Outlets stojí, hledají například značky Adidas, Alpine Pro, Karl Lagerfeld, Puma nebo Salamander. Provozovatel potvrdil i otevření prodejen Geox, Nike, Pepe Jeans a Trussardi. Všechny jsou i u konkurence.

reklama
reklama

Novinkou naopak budou outlety se spodním prádlem Triumph a Palmers, s outdoorovým vybavením Regatta a Trespass nebo prodejna italské pánské formální módy Bottega del Sarto. Své obchody připravují také skateboardová a snowboardová značka Meatfly, dámský butik Elena Salvo a dále oděvy Benetton, Bogner, Frankie Morello či Marina Militare.

Zákazníky má nalákat i nová provozovna hračkářství Hamleys.

Z restaurací se v novém outletu objeví mimo jiné La Pasteria, Krušovická šalanda a kavárna Flocafe. Provozovat je bude firma Autogrill. Pobočku kavárny chystá v Tuchoměřicích rovněž německý řetězec Coffee Fellows.

Termín 18. května 2018 je už několikáté datum oficiálního otevření Prague The Style Outlets, které jeho investor a provozovatel oznámil. Ještě donedávna uváděl datum 26. dubna. Na místě má být zákazníkům v první fázi k dispozici více než sto obchodů.

Chystaný outlet u letiště vede také právní bitvu se svým rivalem, Fashion Arenou ve Štěrboholích. Spor se týká doložek v nájemních smlouvách, které zamezují otevření jiné outletové prodejny stejné značky v určité vzdálenosti od Fashion Areny. Podle dřívějších informací Hospodářských novin má v tomto případě jít o lokalitu dosažitelnou za méně než hodinu jízdy autem.

Záměr outletu u letiště je starý už deset let. Měl být dokončen pod názvem Galleria Moda v roce 2008, jenže původní majitel zkrachoval dřív, než byl outlet vůbec uveden do provozu. Současným vlastníkem jsou The Prague Outlet a španělská společnost Neinver. Po přestavbě má celé centrum připomínat uličky staré Prahy.

reklama