reklama
reklama

Obchodní centrum Galerie Butovice dokončilo rekonstrukci, která od ledna 2016 probíhala za jeho provozu. Hlavními změnami prošlo vstupní foyer, nákupní pasáže a foodcourt. Byla zvětšena nákupní plocha a součástí obchodního centra se stala čtvrtá pražská prodejna nábytku Kika.

Výraznou přestavbou prošel food court. Jeho celková kapacita se zvětšila o padesát procent, což znamená, že se zde může najednou usadit až 430 zákazníků. Nechybí kavárny, fastfoodové řetězce, klasické restaurace, ale i nabídka pro vegetariány nebo vegany. Celkem je v centru 14 restaurací.

Mezi nové značky v Galerii Butovice patří kromě Kiky také Lindex, New Yorker, Pepco, Urban Store, Sam 73, Uncle Sam, kavárna Costa Coffee a indický fastfood Bombay Express, který se otevře teď na jaře. Novinkou je také největší provozovna Mall.cz v obchodním centru a vůbec první pobočka CZC.cz v obchodním centru v České republice.

Celkový počet obchodů překročil 90 a ještě zbývají volné kapacity k pronájmu. „Dnešním otevřením ale naše aktivity rozhodně nekončí,“ vysvětluje Zuzana Sladká, manažerka centra, a dodává: „Připravujeme výstavbu dětského koutku a dokončujeme jednání s dalšími nájemníky. Chceme dát centru novou tvář a pozměnit styl komunikace tak, aby oslovila nové zákaznické skupiny a posílila pozitivní vnímání centra mezi stávajícími zákazníky. Proto nás také aktivně sledujte na Instagramu a Facebooku.“

Změněno bylo i logo, vytvořila ho firma Hoch a synové 1899 v úzké spolupráci se správou centra.

Logo Galerie Butovice 2018

Galerie Butovice patří do portfolia mezinárodní společnosti Cromwell Property Group a o správu a pronájmy se stará Cushman & Wakefield. Celková plocha po rozšíření dosáhla 51,5 tisíc metrů čtverečních, čímž se toto obchodní centrum stalo šestým největším v Praze. Součástí rozšíření jsou i nové podzemní garáže.

reklama