Vladimír Bystrov z agentury Bison & Rose, Hany Farghali z ČSOB, Ivo Měšťánek z CHM Communication, Václav Pavelka z Native PR a kavárník a kulturní aktivista Ondřej Kobza byli nominováni do finále soutěže PR osobnost roku, kterou letos už po šesté pořádá Asociace public relations agentur (APRA).

Vedle renomovaných zástupců komunikační branže působí svěžím dojmem právě aktivní Kobza. Veřejnost ho zaregistrovala poprvé jako kavárníka z Krymské ulice na rozhraní Vinohrad a Vršovic, pomáhal rozjet projekt pian v pražských ulicích, stejně jako oživení vltavské náplavky.

reklama
reklama

Vzhledem k tomu, že loni celou soutěž vyhrál Marek Pražák, kterého mezi uznávané tváře komunikačního byznysu vynesla prezidentská kampaň Karla Schwarzenberga, bude zajímavé, zda letos zástupce agentur a velkých společností nepřeválcuje právě Kobza.

Vítěze vybere odborná veřejnost během PR summitu 2014, který se bude konat v říjnu na pražském Žofíně. Smyslem soutěže je ocenit aktuální práci PR manažerů, ředitelů komunikace a dalších profesionálů v oboru PR.

Kandidáti jsou nominováni za konkrétní počin v období uplynulého roku. Volba je tříkolová, do kola prvního bylo nominováno 43 kandidátů a kandidátek.

reklama