Ze souboje o nedělní večer, ve kterém povětšinou tráví čas u obrazovky nejvíce diváků z celého týdne, vzešla vítězně televize Prima se svým novým seriálem Vinaři. Jeho úvodní díl sledovalo 31. srpna od 20.15 hodin 1 959 tisíc diváků, tedy téměř 2 miliony lidí starších 15 let. Nasazení seriálu předcházela silná reklamní kampaň a promo nejen na obrazovkách stanic skupiny Prima.

Televize Nova nasadila na neděli premiérovou čtvrtou řadu Kriminálky Anděl, kterou ve stejnou dobu sledovalo 835 tisíc diváků. První program České televize vysílal díl z kriminální sériie Ach, ty Vraždy!, epizoda zaujala 375 tisíc diváků. Tuto neděli, 7. září, pak ČT1 začne vysílat premiérové díly televizní série Nevinné lži.

reklama
reklama

Komerční stanice Nova a Prima zahájily vysílání většiny svých programových taháků podzimní sezony už v minulém týdnu. V pondělí a ve středu se tak poprvé utkaly seriály Doktoři z Počátků na Nově a Cesty domů na Primě, v úterý a ve čtvrtek pak novácká Ordinace v růžové zahradě s primáckou novinkou Svatby v Benátkách (foto dole). Vítězně ze souboje vyšla Nova, oba její seriály sledoval více než jeden milion diváků.

Na Primě Cesty domů sledovalo více než 600 tisíc diváků a Svatby v Benátkách necelých 500 tisíc lidí starších 15 let. Premiéru nového soutěžního pořadu Kdo je kdo s moderátorem Petrem Vondráčkem, který Prima vysílá ve čtvrtek večer od půl desáté, pak vidělo 400 tisíc diváků. ČT bude většinu svých nových pořadů teprve nasazovat.

reklama