Třetím, kdo z hlavních českých televizních skupin představil podzimní programové schéma, je Prima, která pozvala novináře do Mikulova. V jeho okolí totiž natáčí svůj nový seriál Vinaři, který uvede jako hlavní novinku podzimní sezony. 

Na hlavním kanálu Primy poběží v neděli večer a představí se v něm Václav Postránecký, Tereza Kostková a Hynek Čermák. Do vysílání půjde 16 dílů vytvořených režisérským duem Vojtěch Moravec a Dan Wlodarczyk, nad kterým bdí režijní supervizor Petr Vejdělek.

Svůj další nový seriál Svatby v Benátkách bude Prima už od příštího týdne vysílat dvakrát týdně, v úterý a ve čtvrtek po osmé hodině večerní. Původně jej přitom nasadila na nedělní večer, první díl vidělo více než jeden milion diváků, poté ale sledovanost postupně klesala až ke zhruba 600 tisícům diváků.

reklama
reklama

Dlouhodobý seriál Cesty domů poběží ve svém obvyklém čase v pondělí a ve středu večer. Prima připravila i několik novinek v zábavné tvorbě. Novým zábavným pořadem bude Překvápko s Martinem Dejdarem a Kdo je kdo s Petrem Vondráčkem. K nim ještě přibude zábavná show Mezi muži a ženami.

Ve vysílání zůstanou osvědčené pořady jako Show Jana Krause, TopStar Magazím, Partička, Prostřeno! či publicistický pořad Očima Josefa Klímy. Na obrazovky Primy se vrátí i kuchař Zdeněk Pohlreich v pořadu Teď vaří šéf!. Úplnou novinkou je pořad TGM: Talkshow Geni a Míši, který poběží v neděli po Vinařích.

Mladší kanály skupiny Prima, Prima Cool, Prima love a Prima Zoom přinesou převážně akviziční novinky. Na Prima Zoom se objeví i dokument vlastní tvorby Století Václava Zikmunda.

Prima v Mikulově představila i svoji novinku ve zpravodajství, mobilní zpravodajské studio, které bude informovat o dění přímo z terénu, kde bude možné díky upravenému nákladnímu vozu se studiem přímo moderovat, součástí je i maskérna apod.

reklama