První slovenská pobočka Mototechny byla otevřena v Bratislavě. Značku Mototechna na podzim 2012 oživila společnost AAA AUTO. V České republice za první čtvrtrok existence prodala již 350 vozů. Mototechna prodává zánovní vozy se zárukou výrobce, nabízí servisní služby a prodej náhradních dílů s možností využití finančních produktů k nákupu vozů.

„V první fázi Mototechna na Slovensku nabízí 150 zánovních vozů. Ty budou k dispozici postupně všude tam, kde má pobočku AAA AUTO. Po Bratislavě budou následovat pobočky Mototechny v Žilině, Nitře, Košicích a dalších dvou městech podle aktuální situace na trhu,“ uvedla generální ředitelka AAA AUTO Karolína Topolová. Mototechna bude nabízet vozy zánovní, zpravidla tzv. referenční s maximálně 30 tisíci najetými kilometry a stářím do dvou let, většinou s minimálně dvouletou zárukou.

reklama
reklama

AAA AUTO zároveň rozšíří síť poboček Mototechny v České republice. „V blízké době se nabídka Mototechny objeví v Brně, Zlíně, v Českých Budějovicích, Plzni, Sokolově, Ústí nad Labem, Kolíně a Olomouci,“ dodala Topolová. V současné době již Mototechna funguje v Praze a na Kladně.

reklama