reklama
reklama

Vodafone zítra představí nové internetové stránky. Oproti stávajícím se mají vyznačovat jednodušší strukturou, přehlednějším designem a lepší použitelností. Stránky budou zároveň následně propojeny s novou Internetovou samoobsluhou. „Nové webové stránky se chovají adaptivně, což znamená, že se svým vzhledem přizpůsobí tabletům i chytrým telefonům,“ popsala jedno z vylepšení webu Eva Štípková, senior manažerka oddělení přímého a interaktivního marketingu Vodafonu. Web je podle ní postaven na technologii HTML5 a CSS 3, která poskytuje dostatek příležitostí pro další kreativní i technologický rozvoj.
Stránky jsou optimalizované pro prohlížeče podporující HTML5 (Chrome, Firefox, Opera, Safari a novější verze MSIE), ale i ve starších verzích nepodporujících HTML5 se mají zobrazit správně.
Nový web vznikal přibližně půl roku ve spolupráci s žižkovskou agenturou Media Factory. Dále se ještě podílely firmy H1.cz, Zaraguza Digital, IBM a Mather Advertures. Základní struktura a design webu vycházejí z globálního know-how skupiny Vodafone.

reklama