Rádio Čas vysílá letos už třináctým rokem, oslavit narozeniny mohou posluchači na tradičním „Megakoncertu pro všechny bezva lidi“. V Ostravě se koncert koná v sobotu 3. prosince. Na akci v ostravské ČEZ Aréně od 17.00 vystoupí mimo jiné Nazareth, Věra Špinarová, Ewa Farna, František Nedvěd a mnoho dalších. Vstupenky lze zakoupit za cenu 149 Kč přímo na stránkách www.casradio.cz nebo v síti Ticketportal.

Na ostatní koncerty, tedy ve Zlíně a Brně, jsou již vstupenky vyprodané, získat je ovšem mohou posluchači nadále a to například přímo v ulicích. Na stránkách www.casradio.cz jsou vypsána místa, do nichž zavítají hostesky Rádia Čas, které budou rozdávat vstupenky na zlínský koncert zdarma. O poslední vstupenky na brněnský koncert, kde vystoupí například Buty či Jakub Smolík, se bude soutěžit přímo ve vysílání. Brněnský „Megakoncert“ proběhne 12. listopadu v KC Semilasso.

reklama
reklama

Rádio Čas ve spolupráci s Turistickým informačním centrem města Brna chystají další ročník talentové show „Brněnský šikula“. Hlásit se do ní mohou šikovné děti do 15 let. Na náměstí Svobody v Brně se 3. prosince, v rámci Brněnských Vánoc, ukážou děti to, v čem jsou nejlepší.

reklama