V českých prodejnách s tiskem mohou zájemci o esoteriku, alternativní medicínu, paranormální jevy a tajemství najít nový titul Záhady života, který vydává společnost Ramaja. Na stáncích se objevil časopis poprvé 17. června, od září bude vycházet jako měsíčník. Cena jednoho výtisku se základním rozsahem 80+4 strany je stanovena na 39 Kč, cena předplatného na 6 čísel je 210 Kč, celoroční předplatné vyjde čtenáře na 390 Kč.

reklama
reklama

Magazín Záhady života je rozdělen do tří barevně laděných sekcí, první „Mystéria“ pojednává o záhadných jevech a událostech, druhá „Zdraví“ je o těle a psychice člověka, alternativních metodách léčby a nových vědeckých objevech. Poslední část „Duše“ se zaměřuje na duchovní oblasti života, práci s energiemi, metodách věštění, astrologie, chybět nemají ani rozhovory s „autoritami v oblasti esoteriky“.

Cílovou skupinou jsou podle vydavatelství Ramajavšichni vnímaví čtenáři ve věku 25-60 let, se středním nebo vysokoškolským vzděláním, kteří hledají kvalitní informace, zábavu i odpovědi na tajemné a záhadné události“. Záhady života vychází v nákladu 30 tisíc kusů. Tištěnou verzi časopisu doplňují oficiální internetové stránky www.zahadyzivota.cz, ale rovněž sociální síť http://www.facebook.com/zahadyzivota. Společnost Ramaja vznikla v květnu letošního roku.

zahady zivota titulka
reklama