Petra Vaverková, obchodní manažerka, Tata Global Beverages Czech Republic

Petra Vaverková rozšířila obchodní tým společnosti Tata Global Beverages Czech Republic. Pozici obchodní manažerky pro nezávislý trh převzala od Pavla Pokorného, který se stal obchodním ředitelem společnosti. Petra Vaverková má bohaté zkušenosti z oblasti prodeje potravin, kde působí již od roku 2002. Nejdříve zajišťovala prodej Kosteleckých uzenin na tradičním trhu, stejnou úlohu později zastávala v pekárenské společnosti Penam. Jejím hlavním úkolem na nové pozici bude stabilizovat a posílit prodej čajů značky Jemča, Jemča Viva a Tetley.

reklama
reklama

Jaroslava Glaserová, obchodní ředitelka, Cofidis

Novou obchodní ředitelkou společnosti Cofidis se stala Jaroslava Glaserová. Bude mít na starost obchodní a marketingové aktivity v České republice a na Slovensku. Jaroslava Glaserová má bohaté pracovní zkušenosti z finančního sektoru. Pracovala mimo jiné v GE Money ČR na různých vedoucích pozicích zaměřených na rozvoj produktu a obchodu. Předtím pracovala ve společnosti Essox v marketingovém oddělení, kde byla zodpovědná za brand building, ATL, BTL kampaně a komunikaci.

Barbora Baťková, brand manažerka, Reckitt Benckiser

Reckitt Benckiser posílil svůj marketingový tým. Do společnosti nově nastoupila Barbora Baťková, brand manažerka značky Airwick. Před nástupem do Reckitt Benckiser působila na pozici produkt manažerky značky Garnier v kosmetické společnosti L'Oréal.

Lukáš Bašta, šéfredaktor Score, Omega Publishing Group

Novým šéfredaktorem časopisu Score vydavatelství Omega Publishing Group se stal Lukáš Bašta, který měl předtím na starosti herní sekci na TN.cz. Vystřídal tak dlouholetého šéfredaktora Jana Modráka.

Pavel Šmejkal, šéfredaktor, RF Hobby

Novým šéfredaktorem titulů 21. století a 21. století Extra se stává Pavel Šmejkal. Předtím působil jako šéfredaktor 21. století Panorama. Stávající šéfredaktor tohoto titulu Pavel Přeučil z vydavatelství neodchází, po osmi letech mění pozici a nově bude odpovídat za již zmíněné 21. století Panorama a nadále povede přípravu titulu 21. století Mozkovna.

Adam Sawicki, GTS Central Europe

Tříleté působení Adama Sawického ve skupině GTS Central Europe (GTS), která vstupuje do další fáze svého rozvoje, nyní končí. Adam Sawicki byl zodpovědný za vedení skupiny GTS v kritické fázi jejího růstu, která zahrnovala spuštění jednotné regionální strategie pro střední a východní Evropu i změnu orientace firmy na firemní segment. Pro skupinu GTS se z mnoha úhlů pohledu jednalo o průlomové období. Pozici generálního ředitele skupiny GTS převezme Danny Bottoms.

Mojmír Severin, ředitel sektoru zemědělství, GE Money Bank

Novým ředitelem sektoru zemědělství GE Money Bank se stal Mojmír Severin. Před svým nástupem do této funkce vedl dceřinou společnost GE Money Bank, AgroConsult Bohemia. Mojmír Severin pracoval ve firmě AgroConsult Bohemia 10 let. Na pozici ředitele sektoru zemědělství GE Money Bank bude jeho hlavním úkolem nastavit prodejní strategii a programy pro zemědělce.

Informace o personálních změnách zasílejte na katalin.amrichova@economia.cz

reklama