Agentura Zájezdy.cz připravila pro své klienty novinku - Pojištění stornovacích poplatků zdarma ke každému zájezdu zakoupenému na serveru www.zajezdy.cz. Jde o bonus pro zákazníky, kterým reaguje cestovní Agentura Zájezdy.cz na úpravu zákona o podmínkách podnikání v cestovním ruchu. Jeho novela totiž, mimo jiné, nutí všechny cestovní agentury, aby zveřejňovaly, které cestovní kanceláři daný zájezd v nabídce cestovní agentury patří. Pokud klient Agentury Zájezdy.cz nabídku využije, může tak na pojištění ušetřit přibližně 250 Kč za osobu.
Pojištění stornovacích poplatků je určeno všem těm, kteří se chtějí ochránit proti ztrátě vynaložených peněz kvůli nečekaným překážkám, jenž neumožní nastoupit v daném termínu na dovolenou. Pojišťovna pak vyplatí náhradu ceny zájezdu, kterou jste museli zaplatit v souvislosti s jeho odřeknutím. Za vážný důvod je všeobecně považováno onemocnění nebo úmrtí pojištěného nebo osoby jemu blízké.
„Stornovací poplatky jsme pro klienty pojistili u Allianz pojišťovny,“ upřesňuje Jan Hřebíček, místopředseda představenstva Agentury Zájezdy.cz. Podle jeho slov si pojištění stornovacích poplatků běžně sjednává 20 až 30 procent klientů Agentury Zájezdy.cz. Pojištění stornovacích poplatků zdarma na www.zajezdy.cz je však výhodné i pro klienty, kteří by si jinak toto pojištění nekoupili.
Průměrným zájezdem, který klienti na serveru www.zajezdy.cz kupují je dovolená pro 2 až 3 osoby za cenu okolo 31 000 Kč. Z firemních statistik vyplývá, že do pětice nejoblíbenějších destinací v letošním roce patří podle pořadí: Řecko, Egypt, Chorvatsko, Tunisko a Itálie.

reklama
reklama

zdroj: AliaWeb

-sch-

reklama