Bývalá letitá moderátorka hlavní zpravodajské relace Primy Zpravodajský deník Štěpánka Duchková se bude po svém nedávném odchodu z této stanice opět objevovat na obrazovce. Nastupuje totiž do týmu satelitní a kabelové "parlamentní" televize 24cz. Informovala o tom vedoucí produkce 24cz Janka Maršíková.
"Štěpánka Duchková bude alternovat moderátora Antonína Zelenku v pravidelném diskusním pořadu Studio 24, který mapuje politická a společensko-kulturní témata," uvedla Maršíková. Pořad mívá premiéru každou středu ve 20:00, poprvé se v něm Duchková objeví na Mikuláše 6. prosince.
Duchková opustila Primu před několika týdny poté, co tato televize proměnila podobu své hlavní zpravodajské relace. Prima změnila název relace na 1. zprávy a prodloužila je o pět na 20 minut. Angažovala také čtyři nové moderátory včetně bývalé reportérky České televize Světlany Zárubové, kteří tak za moderátorským stolem vystřídali Martinu Kociánovou, Danu Makrlíkovou a právě Duchkovou.
V krátké době to je již druhá nová tvář nastupující do 24cz. V jejím programu se coby moderátorka začne objevovat i druhá Česká vicemiss Barbora Kolářová. Náplní její práce bude hodnocení stylu oblečení našich politiků a rovněž se bude zabývat novými tuzemskými i zahraničními módními trendy, uvedla mluvčí České Miss Jana Bryndová.
Televize 24cz zahájila své vysílání 17. listopadu 2004, označení "parlamentní" získala proto, že nabízela a stále nabízí zejména přenosy z jednání sněmovny či senátu a také z jejich výborů a komisí; zprostředkovává i dění v dalších úřadech a institucích státní správy a samosprávy. Signál 24cz je nekódovaný přes satelit Astra, program je možné sledovat v kabelových sítích UPC a Karneval a v Praze v současné době i přes zemské digitální vysílání (označované jako DVB-T).

reklama
reklama
reklama